KONST / Litografier / Färglitografi 6983461
nr 698 3461
Färglitografi
Signerad, Café, 224/350, 57x42
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 23 maj 2011
kl 19:49:11
100 kr
200 kr
300 kr
300 kr
350 kr